Mercedes Benz Viano 3.0 V6 VIP

Shitet nga: denis Sot 07:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina udhëtimi
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes
Modeli: Vito
Mercedes Benz Viano 3.0 V6 VIP
VP 2006
1 VIT REGJISTRIM
POSEDON
KLIMA PARA DHE MBRAPA 6 ULSE ,KAMER,DVD 17" ,NAVIGACION,FELLNE ALUMINI ME GOMA TE REJA
NDRRIM I MUNDSHEM ME VETUR BMW VW GOLF VETEM AUTOMATIK
I ARDHUR ZVICRRA
FULL EXTRA FULL EXTRA049369999
044136028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim