Kerkoj hebebin per kamjonet Iveco

Shitet nga: Blend Nikqi 04 Shk 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Pjesët rezerve
Kerkoj hebebin per kamjonet iveco 12 volltve e cila duhet qene e gjon per.tu kapur ne shasi 86centimetra ndersa e gjer 2.15 deri ne 2.30 kontaktoni ne nr te telefoni 045467127 dhe ne viber +37745467127 dhe +37745410547 ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim