Menjaqa per Man dhe Iveko

Shitet nga: Kastriot Berisha 27 Gsh 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Pjesët rezerve
Per me shum info kontakto 044328078
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim