Rimorkio

Shitet nga: Fidan 29 Dhj 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Pjesët rezerve
Shes rimorkion e rend ne gjendje shum te mir me 8x goma te reja dhe anesore te aluminit 1 meter te larta, rimorkio eshte e regjistruar ne menyr te rregullt ne emrin tim personal regjistrim i skaduar ,, pesha e lejuat 12 t. Per ma shum info lajmrohuni ne tel ose viber +377 45-563 847
e pershtatshme per depo per materia ndertimor etj ....................
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim