IMT 506

Shitet nga: Bajram Tahiraj 27 Mar 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Moto-kultivatorë
Shitet IMT 506 me keto mjete pune frejzin, kosen me rrota te vogla ekstra pere kos, kopaqicen, me te gjitha tegat percjellse si dhe prekolicen ne gjendje te mire pune dhe shume i pershtatshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim