Grabujat

Shitet nga: riza 27 Mar 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
shes grabujat ne gjendje mjaft te mire dhe shum funksionale. Bajn per ferguson 33,39, si dhe massey dhe traktora tjere .
Vlen te ceket se grabujat te gjith rremat i kan te ri .
baj edhe ndrrim me naj sen qe me konvenon.
thirr edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim