Kabina per Traktor

Shitet nga: Sadri Dje 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Shes kabinen per traktor 533 dhe 539.

Çmimi: 250 €.

Për me shumë informata:

Viber: 049 563 988
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim