Maqin e barit Masports

Shitet nga: Burhann 09 Gsh 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Shes maqin te barit eshte me shpejtsi dhe gjendje te rregullt e ardhur nga zvicra qe nja 2 jav qmimi esht 170 bejm edhe zbritje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim