U SHIT FLM MAQIN QE BLUN DHE SHKOKLON

Shitet nga: bajram 10 Nën 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
shitet maqina qe blun dhe shkokklon maqina esht e maruar privat motorrin 3kw 2800 rrotullime min tre fazor asht per me shum info kontakt ne viber 0038649496499 nr 044327180 MAROJ EDHE SIPAS POROSIS FLM PER MIRKUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim