MTZ 82 4x4 specjal

Shitet nga: Sadik Dje 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
Shes traktorin Bellarus MTZ 82 4klipsh 80ps viti i prodhimit 1993
Traktori është 4x4 posedon korp shum te fuqishme dhe praktike , kabin shum te mir me ngrohje edhe ftohje radio me cd drit per ndriqim brenda si dhe ësht shum komod
Posedon drita para dhe prapa siq shihen dhe ne foto te cilat i funksjonjon shum mir te gjitha ka dhe pasqyre shum
te mira model i ri . Kardonin e ka me dy shpejtsi 540 rpm dhe 1000rpm ka hidrolik shum te fort
Ka dhe dy lloj kukave lart she posht
Gomat i ka ne gjendje shum te mir siq shihen ka dhe kompresor traktori është full ekstra dhe është ne gjendje prefekte dhe gjithqka funksjonale
Per me shum informata 044 482 912
Qmimi i arsyshem ju mirpresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim