Traktor BELLARUS 136 ps viti 2013 U SHIT U SHIT

Shitet nga: sadik 01 Mar 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
Shitet traktori Bellarus 1221.3 136ps viti i prodhimit 2013 4x4
Traktori esht ne gjendje prefekte si dhe ka vetem 2000 or pune gomat i ka te reja posedon klim radio nxemje si dhe transmision pover shift si dhe arrin shpejtsin 50kmh ..
Traktori gjindet ne Norvegji dhe se shpejti mberrin ne Kosov per me shum informata 00000 ju mirpresim ,,qmimi i arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim