Kros enduro Suzuki

Shitet nga: Suzuki 26 Maj 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1990
Komuna: Pejë
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: RM-Z450
Motorri eshte ne gjendje shume te mire. Posedon dokumentat e Zvicrres.
Auspuhin e ka sport te vendosur te markes se njohur Boss dhe rezerv te vetin fabrikisht i cili eshte pa zhurem,dhez ne pull. Vozitjen a ka shume te bute i pershtatshem per rruge te gjate malore me dy rezervara hargjimet nuk i ka te mdhaja, eshte 750cc.Nuk esht vozit ne KS, Pres vetem bleres serioz.
Po ne ket numer mundeni me shkru dhe ne WhatsSapp Viber +38649296074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim