Yamaha virago 125cc Qoper

Shitet nga: Edi 23 Shk 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1997
Komuna: Pejë
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: Virago
Vetem 21000 km te kaluara , Te gjitha serviset e kryera ndezjen me pull, posedon edhe bllokad te timonit, ne gjendje te shkelqyeshme te punes. Shpenzime maramendese te vogla,shum i leht ne vozitje dhe ideal posaqerisht per fillestar te qoperave. Beje ndrrim me qoper me kubikazh ma te madhe, si dhe me motora sportiv te gjitha deri ne 650cc. Nese ka nevoj me marrveshje shtoj edhe pare kesh. Motor i garazhuar me dokumentacion te rregullt RKS i qlajmeruar pa denim. Kontakti edhe ne vajber nr. i njejte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim