Goma te reja per motorr

Shitet nga: Zekë Dje 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shes goma per motorr TAV jan trea te pa perdorura shum tmira per informata na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim