Audi A4 TDI Cabrio S-Line -2003 Navi Lekur Xenon

Shitet nga: Shkodran 27 Maj 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Komuna: Pejë
Shitet Audi A4 Cabrio ne gjendje shum te mir me targa gjermane dhe i pa doganuar.
Lëkur, Navigacion, Tempomat, Xenon, tavan elektrik, MP3 USB,
Ngjyra bardh (diamantweis)
Mund te na kontaktoni edhe permes Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim