Audi 80

Shitet nga: Rexhe 30 Gsh 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shes audi 80 viti 90 ne gjendje te mire optike dhe fizike regjistrimi i skaduar denim nuk ka qmimi i siskutushem te interesuarit mund te na kontaktojn ne numrin 044223587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim