Audi A6 2.7 QUATRO

Shitet nga: Fidan 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shitet Audi A6 2.7 QUATRO I regjistruar RKS -

Automatik tiptronik + shpejtsi ne timon 6 shpejtsi

-Viti 18 /12 / 2005 model------------ 2006

- Extraa ::

- Klimatrinik dy zonale
- Air Matic ---posedon lift dmth ngritet dhe ulet
- Tempomat
- Komanda ne timon
- Navigacion cd changer me 6 CD
- Senzor parkingu para dhe mas
- Xenon Bixenon
- Larjre te dritave
- Bordcompjuter COLOR
- Perde ne xhama
- Fellne 18 me goma dimri
- Perde
- ABS
- ESP

Vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike nuk figuron peng apo hipotek dhe mund te perkthehet menjeher ,,,per ma shum kontaktoni nr ose vib ;;;;;
+ 377 45-563 847
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim