Audi A8 quatrro 3.0 tdi -10 s line S TRONIK LED

Shitet nga: Audi A8 22 Tet 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A8
Audi a8 viti 2010 muajit 11 3.0 tdi s line dyrt vakum Tempomat Shiber Senzora para Senzora mbrapa Xeno big xenon led para led mbrapa Pasqyret i palohen Muzik ekstra BOSE AutoMatik TipTronik Shpetesit Timon Navigacjon me tajskrin Led mrenda fullll dyrt vakum karikat me nxemje para dhe mbrapa klimtronik 4 zonale perde mbrapa shiber kamer Alofellna 20 coll 4 goma te reja DUNLOP te sapo qitur
8 shpetesi + R Dy qelsa i posedon 1 vit regjstrim te plot me ni fjal fuuullll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim