BMW 520d -12, Disel - EfficientDynamics

Shitet nga: Shefqet Dje 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 950 EUR   28 950 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 520
SHES BMW 520d, me pak kilometra e me tabela KS.

Diesel, 6 shpejtësi, frenat ABS, ACC / Air conditioning, shoferi Airbag & pasagjerëve, Traction Kontrollit, Kontrolli Elektronik i Stabilitetit, Dimming pamje e pasme pasqyrë, AUX dhe USB input, Bluetooth, stereo CD, dritaret e energjisë para dhe të pasme, pasqyra me energji elektrike rregullueshme dyer, Electric shofer rregullueshme elektrike pasagjer rregullueshme para , Cruise Control, bllokohet Remote, bord kompjuter, pa kyç, shërbim i plotë i mbajtur, ngrohje makinë, rrota LM, timon multifunksionale, Nyckelavstängningsbar Airbag, para Parking sensor & pasme, sensor shiut, timon hidraulik, Seat nxehjes, suedeze shitur, rrota Dimërore - dyfishtë plus të reja të rrotave të verës (Pirelli Cinturato p7), fenerët Xenon, temperatura jashtë,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim