Izusi Troper 2.2 4x4 -88

Shitet nga: lmmmm 07 Gsh 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Isuzu
Modeli: Trooper
shes izusu tropera osht tip top gjethqka nto osht punu ekstra krejt ika te ndrrume pjest te reja veq nr shashis qe nuk esht ndrru maqinen eka te ndrrume ngre shum mir muneni me ardh me provu me nje fjal tip top vetur per marakli ejani provojeni dhe binduni vet info 044290540 regjistrim ekam regjistru para dy dite ka regjistrim deri me 1 gusht 2017 vetura ska nevoj investim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim