RENT A CAR ZABUNI

Shitet nga: Sot 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR   15 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jeep
Modeli: Cherokee
RENT A CAR ZABUNI KA LLOJE TE NDRYSHME TE AUTOMJETEVE TE PAISURA ME DOKUMENTACIONE TE SIGURUARA KOMODE EKONOMIKE TE REGULLTA NE, MOTOR , ME KLIM FUNKSJONALE, ME 7 ULSE SI DHE VETURA ME MARSH AUTOMATIK.

ME NJE QMIM SHUM TE ULET DUKE FILLUAR me nje ofert speciale 3 dit 36euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim