Shes Mersedes A-klas160.Long viti 2004extra vetur

Shitet nga: BENZ Dje 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: А-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 160
Shes veturen MERSEDES A-Klas-160
Vetura esht Long me gjat se gjdo mersedes A-klas
Vetura esht 2004
Vetura esht me shmigavca {tregus} ne pasqyre
Vetura ka dhe 7 muj regjistrim
Vetura ka ule {vajnin } e ndrruar
Vetura ka komplet servisine kryar tani
Vetura ka shpenzimet ekstrem vogla 5litra 100km
Vetura ka gomat e reja komplet te reja siq shifen
Vetura posedon Fellne orginal mersedes A-klas
Vetura posedon Klim
Vetura posedon Airbag
Vetura posedon gjama ne pull
Vetura posedon Entirjer profekt LIKUR mbrenda
Vetura ka ulset komplet te reja lekur seri e veqant .
Vetura Esht ne shum shum gjendje te mir dhe shum e rujtur si jasht po ashut dhe mbrenda e ka pastruar koforin dhe komplet tash i poliratur,
Andaj ju qe deshironi nje vetur shum mir dhe shum rujtur dhe shum te gjer mprapa sidomos siq shifet dhe ne foto po ashut dhe live do ta shini mos hezitoni ju mir presim ne nr ton tel
+38649699964 viber ,Tango , Whatsapp .
+37744699964 viber ,Tango , Whatsapp .
Nuk bej ndrrim arsyja e shitjes se jam duke ndertuar shtepi se nuk e kisha shit per as nje menyr .
ju faliminders ju mir pres .
vetura ka qmimin 3900 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim