Nderrohet/Shitet Opel Astra 1.6 F Caravan -97

Shitet nga: Sadri 29 Jan 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra

Makina eshte ne gjendje te rregullt.
Ka ABS, 2x Airbag, Servo, Radio CD/MP3 Panasonic, Central dhe Klime. Makina ka regjistrim edhe 10 muaj.

Mundesi nderrimi me makina ma t'vogla.

Cmimi me marrveshje.
Vetura NUK eshte hipoteke!

Per cdo informate, kontaktoni ne numrin e telefonit 044 282 430 (Viber).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim