RENT A CAR "KELMENDI & BIORDI

Shitet nga: Rent A Car - KELMENDI - Dje 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Rent A Car KELMENDI & BIORDI Jepim Vetura Me Qera

--Gjindemi Te Stacioni I Autobusva Afer Taksitave

--Mund Te Kontaktoni Ne Gjo Koh 24 Or ??

--Kemi Lloje Te Veturave Te Ndryshme

--Jepim Vetura Me Qera Mrenda Dhe Jasht Kosoves.

--Kontakt - 049-107-966 -- VIBER

:049675821-Viber
--
:049-22.90.60-VIBER - WhatsApp

-- :045-802-776

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim