RENT A CAR ZABUNI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: zabuni rent Sot 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR   15 EUR

Komuna: Pejë
RENT A CAR ZABUNI KA LLOJE TE NDRYSHME TE AUTOMJETEVE TE PAISURA ME DOKUMENTACIONE TE SIGURUARA KOMODE EKONOMIKE TE REGULLTA NE, MOTOR , ME KLIM FUNKSJONALE VETURA ME 7 ULSE DHE VETURA ME MARSH AUTOMATIK.MUND TE NA KONTAKTONI NE NUMRAT TA 049-646-725 OSE 044-354-416 NE GJENDEMI NE RRUGA KOMBINATI I KEPUCEVE PERBALL RESTAURANT RIO.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim