Suzuki vagon benzin -98

Shitet nga: cuf 05 Shk 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Pejë
Shes veturen suzuki vagon benzin e sapo ardhur nga zvicrra.ne gjendje te mir.poashtu bej edhe ndrrime te ndryshme me mall dhe sende interesante apo makineri te ndryshme.
Posaqerisht me mjete te autoservisit.bej ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim