Vw Golf 1.6 dizel -86

Shitet nga: Golf 04 Shk 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Pejë
Vw golf 1.6 dizel i thjesht ne gjendje te mir si ne motor dhe trapa ejt ... per info 049-606-326
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim