Autolarje

Shitet nga: Azem Shala 22 Mar 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Autolarja ka shtypje shumëte madhe dhe esht ne gjendje te rregullt ,komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim