Autolarje profesionale italjane.

Shitet nga: Edison Shala 22 Nën 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shesim maqina profesionale ne gjendje shum te mir teknike(pune)pompat jan me presion (shtypje)tlart si dhe jan te komplwtuara me gyp dhe pishtole.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim