gilindera aluminit dhe hekur kompenzim me vetur

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Geni 30 Pri 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Gilindera alumin dhe heker Ndrrim me Kerre Bon nr tel 049.441.310 dhe 045.428.579 punojm edhe
kfasada struktuale me xhoma marr edhe motorr R6 KROSS 250 KUBIK ENDURONOSE 450 kubik.enduro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim