Rrasa (gur gllareve)

Shitet nga: Leonard 15 Dhj 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Pejë
Rrasa gur gllareve shum te mir, dhe ne gjendje perfekte, perafersisht 20m3, cmimi 25€ meter kub.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim