Rrethoja dyfishe vetem 13-18.50 euro per M katror

Shitet nga: Betim 09 Gsh 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Rrethoja dyfishe te zinkuara dhe plastifikuara vetem 13-18.50 euro per M katror.
Prodhon: AB-Coating SH.P,K
Adresa; Dobrushë-Istog
web:www.abcoating-ks.com
e-mail: abcoating2011@gmail.com
tel.+37744291570
ose +38649251248
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim