DYER TE DHOMAVE 90 X 200 NE ZBRITJE 045327459

Shitet nga: Labinot Bekteshi 13 Jan 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shesim dyer per dhoma 70euro dyer te hyrjes 100euro dyer te kuzhinav me gjom 70euro dyer te banjos 60euro si dhe dritare me te gjitha dimenzjonet si dhe me lloj lloj ngjyre dyret me qimime prej 60-150€ si dhe dritaret me qmime prej 15-35€ ju mirpresum 045327459 ne viber 049200094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim