Dera

Shitet nga: 049404249 12 Jan 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet dera 1.38 me 2.19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim