Dere

Shitet nga: Kujtim Morina 06 Tet 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet dera prej furniri me dimenzione;

191 x 86 x 24 cm

dera eshte e perdorur, por sic mund te shihet ne foto eshte ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim