Dyer dhe dritare nga druri 049200094

Shitet nga: Labinot 20 Mar 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
bejm shitjen e dyrve dhe dritare kualitative me pun profesionale dyer 90x200 60e dera me xhama 90x200 65e dera e drurit 100e dera e hymjes 100e dritare 80x140 32e 80x120 32e per me shum na vizitoni SUPER ZBRITJE 30%
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim