Dyer druri zbritje

Shitet nga: Qlirim 11 Jan 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer dhe dritare te drurit. viber +37744729271
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim