ZBRITJE SEZONAL ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 40 EURO

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 26 Mar 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 40 EURO M2
ROLETE PVC PLASTIK 23 EURO M2
PERDE ZEBRA 25 EURO M2
MONTIMI NE GJITH KOSOVEN
TE GJITHA LLOJET KAN 5 VITE GARANCION
VIBER 0037744171866
TEL 045 693 412 049931111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim