dyer harmonik

Shitet nga: lulzim Dje 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
ju ofrojm dyer harmonik nga plastika kualitative e qertifikuar me Standard iso.kemi profila njengjyresh dhe imitim te drurit.naltsia e ktyre dyerve munde te punohet deri 230 cm.STARTI I PUNES ESHTE 2 METRA.KOHA E LIFERIMIT 3 DERI PESE DITE.
TEL.044 148 991DHE 049 148 991.WAIBER +37744148991
ORARI I PUNES 7 - 22 GJDO DITE.
NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE,VENECIANE,PERDE ZEBRA.ROLO PERDE DHE TRAK.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim