Mobile Salloni kauqa SIMPO

Shitet nga: Kauqa Simpos 05 Shk 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobile per Sallon (kauqa) SIMPO
tre ulse. 3-shi, 2-shi dhe fotelja jan te pa perdorura 3-shi hapet kurse 2-shi jo.
per me shum na kontaktoni ne kete nmr. 044568627
Viber: +38649568627
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim