Mobile moderne

Shitet nga: Mobile 21 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR   2 400 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilet moderne te sapoardhura nga gjermania jan treshe dyshe dhe dy fotele ngjyr te bardh jan te papordorura poashtu shes edhe tavolinen e Lesnes eshte blere nje jav poashtu edhe komoden e llakut te bardh shum moderne poashtu edhe tepihun ngjyr ari
Per me shum info na kontaktoni ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim