Mobilet moderne

Shitet nga: mobilet pej 07 Dhj 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes garnituren e lekures se bardh tresh dysh dhe dy fotele poashtu edhe trapezrin me 6 karuke te lekures se vardh edhe tavolinen e dites te llakut te bardh shesh edhe minikauqat e lekures te bardh poashtu edhe raftin e librave te bardh shes edhe komoden e llakut te bardh te dites edhr 10 tepiha te vegjel dhe 1 te madh shes edhe taburen e lekures te bardh dhe 1 hoker te bardh te gjitha keto te reja
per me shum info na kontaktoni....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim