Mobilje

Shitet nga: faik 23 Nën 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
kauqat jon shum te rujtur dhe munden edhe mu shtri per gjum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim