Mobilje te likures

Shitet nga: Agi 22 Maj 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Jane 3 2 dhe dy Fotele, qmimi shume i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim