Origjinal lekur Mobile 3+1+1

Shitet nga: Mobile 20 Tet 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Origjinal lekur.Jane per dhom dite, per sallon, per zyre, per terasa nene mbuloj, per çdo vend atraktiv dhe komod per ndej. Jane shum te bukura, por nuk shfrytezohen per fjetje. Jane te punuar nga konstruksioni i drurit dhe thuprave. Shum praktike dhe te leta. Çmim shum, shum i arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim