ROLETE ALUMINI viber0037744 171 866 40 EURO

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ROLETE PUNUES BULI Dje 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
rolete alumini me izolom 40 euro m2
rolete pvc plastik 23 euro m2
perde zebra 25 euro m2
perde trak 10 euro m2
MONTIMI NE GJITH KOSOVEN
viber 0037744 171 866
tel 045 693 412 049931111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim