3 staza

Shitet nga: adnani 21 Tet 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   40 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
jane 3 staza e madhja eshte e gjate 2metra e gjys dhe dy te voglat jane ka 1.40cm kan ngjyr te gjelbert jan te trasha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim