PERDE TRAK

Shitet nga: lulzim Sot 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM PERDE TRAK TE LLOJIT LINE ME QMIM 7 EURO METRA KATROR NE KET QMIM NUK JANE TE PERFSHIRA MATJA TRANSPORTI DHE MONTIMI NQOFSE KETO OPERACIONE I KRYEJM NE ATHERE QMIMI ESHTE 9 EURO METRA KATROR.NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLO PERDE ME QMIM 13 EURO METRA KATROR,dyer harmonik,veneciane,.NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KULITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
NJEKOHSISHT JU INFORMOJM SE KEMI ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI DHE PLASTIKA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim