PERDE ZEBRA ROLO ZEBRA

Shitet nga: lulzim 17 Jan 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR   20 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM PERDE ZEBRA ME QMIM 23 EURO METRA KATROR MATERJALI KOMPLET ESHTE NGA KOREJA E JUGUT.KEMI EDHE MATERJAL NGA HOLANDA KEMI ZGJEDHJE TE MADHE TE MATERJALEVE DHE NGJYRAVE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991 waiber +37744148991
DIASPOR KETO PERDE JANE LIRE NE KOSOVE
JU MUNDE TI MERNI NE VENDET KU JETONI SEPSE PERDJA ZEBER PA MONTIM ESHTE VETEM 18 EURO METRA KATROR.PER SASI ME TE MDHAJA SE 15 METRA KATROR QMIMI MUND TE DISKUTOHET.
NJEKOHSISHT JU OFROJM EDHE ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA VETEM 23 EURO METRA KATROR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim