Qilim punë dore antikë

Shitet nga: privat 08 Nën 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes dy tepih pune dore (punuar nga veku) jane te reja te paperdorura dimenzionet 2.40 me 1.50 cmimi per nje eshte 100 euro ndersa dyjat 200.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim